engelli asansoru
engelli asansoru

engelli asansoru

Engelliler için yasal olarak belirlenen koşulları özel mekanlarda da gerçekleştirmeyi kendimize hedef edindik. Asansörlerimiz her türlü yapısal konuma uygun olup tarafımızdan uzmanlıkla monte edilmektedir.

Güvenlik ve kullanıcı memnuniyeti tarafımızdan garanti edilmektedir. Yaşam kalitenizin artışını diliyoruz.

BLM kaldırma platformu ile engelli ve tekerlekli sandalye kullanan insanlar 100 cm'lik yükseklik farklarını güvenilir bir yapıda geçebilmektedir. Kolay montaj için temelde düz bir zemin ve bir prize gerek duymaktayız. 7 cm'lik temel boşluklarda bile BLM düz hareket edebilmektedir. Sabit kurulan rampa bu küçük değişikliği gereksiz kılabilir. Asansör iç ve dış alan için uygundur ve üç taraftan erişim sağlamaktadır. Yüksek kaliteli materyallerin kullanımıı ve yüksek kaliteli korozyon emniyeti bir adres değişikliğinde bile kolay ve sorunsuzca beraberinizde götürebileceğiniz şekilde asansörünüzün ömrünü uzatmaktadır.

Aktif veya pasif Tekerlekli Sandalye kullanıcıları için geliştirilmişyatay Merdiven platformları , çok nitelikli özelliklere sahip, uygun maliyetli merdiven çözümlerinin en başında yer almaktadır. Ürünün kuşkusuz en öne çıkan özelliği, kullanıcının, düz ya da döner, her türlü merdiveni yardım almadan ve kendi tekerlekli sandalyesi ile birlikte inip çıkabilmesidir. Böylece engelli kişi her türlü bina veya alana kendi çabasıyla girip çıkabilir.

Bu sistem merdiven basamakları üzerine yahut merdiven boyunca duvara ankrajlanarak monte edilir. Merdiven üzerinde hafif bir tadilat gerektirdiği ve katlı vaziyetteyken 26 cm eninde yer kapladığı için, hususi apartman girişlerinde kullanım için bu ürünün montajı için komşulardan izin alınması gerekmektedir Gerek kamusal alanda, gerekse eğitim ve sağlık alanında, merdiven platformları engelli vatandaşlara modern kent yaşamında eşit olanaklar sunan, engelli kişinin daha bağımsız, daha olağan bir hayat sürmesini sağlayan yegâne buluş olarak anılmayı hak etmektedir.

Engelliler için yasal olarak belirlenen koşulları özel mekanlarda da gerçekleştirmeyi kendimize hedef edindik. Asansörlerimiz her türlü yapısal konuma uygun olup tarafımızdan uzmanlıkla monte edilmektedir. Güvenlik ve kullanıcı memnuniyeti tarafımızdan garanti edilmektedir.

Kocaeli Asansör Firmaları, Kocaeli Asansör, İnsan Asansörü, Yük Asansörü, Engelli Asansörü, Panoramik Asansör, Servis Asansörü, Derince Asansör, Körfez Asansör, İzmit Asansör, Kocaeli Asansör Şirketleri, Asansör Fiyatları Kocaeli